Vīna Degustācijas

Privātie pasākumi Vīnoga telpās

“Vīnoga” veikalā Brīvības gatvē 424 viesiem pieejama īpaša degustāciju pieredze. Degustācijas rīkojam pāriem, draugu grupām, darba kolektīviem – tas ir īpašs, patīkams un vērtīgs kopīga laika pavadīšanas veids, kur brīvā un vienlaikus svinīga atmosfērā var gan baudīt tuvinieku un kolēģu klātbūtni, gan izgaršot un uzzināt daudz ko jaunu.

Privātie pasākumi birojā un citviet

Degustācijas pēc vēlēšanās var rīkot arī citviet, jums ērtās un piemērotās telpās – mājās, pļavā, birojā un citur. Lai degustācija būtu piemērota tieši jūsu vajadzībām, iepriekš aprunāsimies un noskaidrosim vēlmes un iecienītākās garšas. Degustācijā papildu vīnam piedāvājam arī gardas uzkodas no mūsu veikalos pieejamā sortimenta. Pasūtot iepriekš, sagādāsim jebko pēc vēlēšanās! Iespējams piesaistīt arī šefpavāru. Zvani – vienosimies!

Viesu skaits un cena

Degustācijas vislabāk piemērotas nelielām grupām – līdz 15, 20 cilvēkiem, taču esam lielisku pieredzi nodrošinājuši arī lielākām grupām.
Degustācijas cena: 300 eiro + PVN (summā ietilpst telpas, uzkodas un serviss, atsevišķi jāmaksā par degustācijā piedāvātajiem dzērieniem).

Roberts Pauls Mūrnieks
HoReCa, pasākumu menedžeris
Roberts Pauls Mūrnieks
robertsm@vinoga.lv26468426