Viesnīcu, restorānu un bāru īpašniekiem un vadītājiem

Mūsu filozofija ir piedāvāt klientiem rūpīgi atlasītus, tikai kvalitatīvus un tikai restorāniem pieejamus dzērienus, kā arī biznesa klases servisu – un mēs esam droši, ka ar mūsu palīdzību Jums izdosies palielināt ieņēmumus.
Kopš 2009.gada piedāvājam restorāniem dzērienus, kuri netiek piedāvāti, un līdz ar to, nav pieejami lielveikaliem.
Mūsu profesionālais un pieredzējušais personāls parūpēsies par vieglu un ērtu komunikāciju un sadarbību.
Mēs piedāvājam klientiem tikai to, kas viņiem ir nepieciešams un ļauj sasniegt vēl nebijušus pārdošanas rezultātus.
Mums pašsaprotama ir dzērienu karšu izveide, personāla apmācības un piecu zvaigžņu serviss!
2008. gads Latvijā bija pārmaiņu posms, un jaunas iespējas bija jārod arī “Vīnogai”. Lai gan valstī jau tolaik bija vairāk nekā simts uzņēmumu, kas nodarbojās ar alkohola vairumtirdzniecību, restorāniem lielākoties tika piedāvāti vienkārši, lēti vīni, kurus apmeklētāji varēja par zemu cenu iegādāties arī lielveikalos. “Vīnoga” jau sākotnēji restorānu uzticību iemantoja ar augstvērtīgu, reti sastopamu produktu piedāvājumu, kas ļāva restorāniem nopelnīt.
Šobrīd “Vīnoga” sadarbojas ar teju 80% Latvijas veiksmīgāko restorānu, un esam kļuvuši par aktualitāšu noteicējiem, kas vienmēr primāri rūpējas par klientu biznesu – un garantējam vīna pārdošanas apjoma pieaugumu. Mēs klientiem piedāvājam nevis dārgāko vai to, ko paši vēlētos pārdot, bet gan to, kas viņiem nepieciešams! Mēs pielāgojamies izmaiņām patēriņā, klientam nepieciešamajam cenu līmenim, un palīdzam izvēlēties piemērotāko!
Katrs no mūsu klientiem sadarbosies ar savu “Vīnogas” aģentu, kas nodrošinās ērtu un vieglu komunikāciju un izcilu servisu. “Vīnogas” eksperti vienmēr parūpējas par to, lai sadarbības restorānu darbinieki ir lieliski apmācīti, sastāda vīna kartes, apmāca bāra personālus arī kokteiļu pagatavošanā, un pārliecinās, ka personāls spēj saviem klientiem piedāvāt to, kas, savukārt, būs vispiemērotākais viņiem.
Ne velti bieži pēc restorānu apmeklējuma viesi cenšas noskaidrot un atrast “Vīnogas” piegādātos vīnus, kurus baudījuši restorānos...
slider background
slider background
slider background
slider background
slider background
slider background
slider background
slider background
slider background
Edgars Miglāns
CEO
Rolands Rudāns
HoReCa menedžeris
Roberts Kārkliņš
Vairumtirdzniecības vadītājs
Roberts Kārkliņš
roberts@vinoga.lv26101680
Roberts Pauls Mūrnieks
HoReCa, pasākumu menedžeris
Roberts Pauls Mūrnieks
robertsm@vinoga.lv26468426
Mārtiņš Dzendžs
Stipro dzērienu, bāru produktu grupas vadītājs
Mārtiņš Dzendžs
martins@vinoga.lv29510046
Rekvizīti:
SIA "Vīnoga.lv"
40103213927
Baznīcas iela 39a-1,
Rīga, LV-1010
Norēķinu konti:
A/S SEB banka
UNLALV2X LV05UNLA0050023531312
A/S Swedbank
HABALV2X LV47HABA0551024333367

Mēs ticam, ka mūsu filozofija, piedāvājot klientiem rūpīgi atlasītus, tikai kvalitatīvus un tikai restorāniem pieejamus dzērienus, kā arī biznesa klases servisu- palielinās Jūsu ieņēmumus.