Dāvanas korporatīvajiem klientiem

Klāt ikgadējie svētki, jubilejas vai vienkārši laiks atgādināt uzņēmuma klientiem, ka viņu uzticība jums daudz nozīmē? Lai nenāktos lieki lauzīt galvu vai kārtējo reizi dāvināt krūzītes vai pildspalvas, kuru visiem jau ir pārpārēm, “Vīnoga” korporatīvajiem klientiem kolēģu un pašu klientu apdāvināšanai piedāvā veidot iepriecinošas un gardas dāvanas no mūsu veikalu sortimenta! Nodrošināsim individuālas, skaisti un droši iesaiņotas dāvanas, kurās būs gan alkoholiskie, gan bezalkoholiskie dzērieni (pēc jūsu izvēles!), gan gardas uzkodas no mūsu piedāvājuma klāsta, kas ikvienam noderēs arī savu viesu pacienāšanai.
Šampanieša nami
“Leclerc Briant” – plaši pazīstams, vēsturisks nams, bioloģisko un biodinamisko šampaniešu ražotājs, dibināts 1872. gadā. Piedāvā slaveno “Abyss” šampanieti, kuru nolaiž un veselu gadu tur okeāna dzelmē.
Leclerc BriantChampagne Leclerc Briant – Abyss - YouTube
“Andre Clouet” – ražo Pinot Noir vīnogās bāzētu šampanieši no Bouzy (to mēdz uzskatīt par Pinot Noir galvaspilsētu). Clouet ģimenes vēsture iesniedzas 18. gadsimtā. Latvijā ļoti iecienīts cenas un kvalitātes dēļ.
Age verification - Champagne André Clouet (andreclouet.com)
“Saint Gall” – šim šampanieša namam pieder daudz vīnogu laiku, tostarp ap 1% no Šampaņas. Iecienīts ar “Blanc de Blanc”, 1965.
Champagne De Saint-Gall (de-saint-gall.com)
Bezalkoholisko vīnu ražotāji
“Pierre Chavvin” - bezalkoholisko vīnu pionieri Latvijā, top 1 nams HoReCa sektorā. Autori ļoti iecienītai bezalkoholiskā Aperol Spritz pagatavošanas receptei. Reti kurš pateiks, ka dzer bezalkoholisku dzērienu.
Pierre Chavin • French creator of wines with innovative profiles (pierre-chavin.com)
Dažādu dzērienu ražotāji
“Simpsons” - jauns nams, nākotnes zvaigzne no Lielbritānijas. Viens no Lielbritānijā pieprasītākajiem šampanieša ražotājiem. Liela pieredze no Francijas.
Simpsons Wine Estate – Simpsons' Wine Estate
“Boisset” - leģendērais nams no Burgundijas Francijā.
The Family > Boisset, la famille des grands vins
“Colterenzio” - vadošais kooperatīvs reģionā, ražo augstākās kvalitātes vīnus kopš 1960. gada.
Cantina Colterenzio | Wines from Alto Adige/Südtirol (Italy)
“Van Volxem” – jau kopš 18. gadsimta ražo svaigus, tīrus, bioloģiskus vīnus Vācijā.
Wines - Van Volxem
“Zohrer” - nams no Austrijas, kura ražotie dzērieni ir jānogaršo katram! Tas slavens ar savām tradīcijām, vēsturi, premium kvalitāti.
Weingut & Gästehaus Zöhrer | Sandgrube 1 - Krems an der Donau / Wachau (zoehrer.at)
“Sanford” – šo namu 1971. gadā dibināja Ričards Sanfords (Richard Sanford), kļūstot par reģiona pienieri Rita Hills, Kalifornijā, ASV.
Luxury Wine from Sta. Rita Hills | Sanford Winery & Vineyards
“Kershaw” - izcils nams no Dienvidāfrikas. Darbojas ar unikāliem ogu algoritmiem, eksperimentē ar vīnogu kloniem un laukiem, un pat mucām, lai sasniegtu izcilu rezultātu.
Home | Kershaw Wines
slider background
slider background
slider background
slider background
Marija Jemeljanova
Veikala un administrācijas vadītāja
Marija Jemeljanova
marija@vinoga.lv29114712