Vīnoga Grand Fest 2024 Sky&More 22. martā!

Festivāls vīna entuziastiem un baudītājiem!

Kopš 2015. gada Vīnoga rīko degustācijas profesionāļiem. Vīnogas 15.jubilejas gadā, 2024. gada 22. martā pirmo reizi tā būs pieejama arī publiski. Dzīves baudītāju un gurmānu pasākums notiks vienā sesijā no plkst 17 līdz 21.

Šī būs Latvijā un Baltijas valstīs nebijusi degustācija, ar vairāk kā 400 dzērieniem un vienreizēju iespēju satikt vairāk kā 20 ražotāju pārstāvjus. Šampanietis, dzirkstošie vīni, baltvīni, sarkanvīni, konjaki, rumi, vermuti un no tiem pagatavojami kokteiļi. Kā arī iecienītie bezalkoholiskie vīni. Būs iespējams sevi palutināt ar izmeklētām delikatesēm, ko būs sarūpējuši Latvijā atzīti pavāri.

Satiec un ieklausies ražotāja stāstos! Jean Francois Clouet no šampanieša nama Andre Clouet, Frederic no šampanieša nama Saint Gall, Pierre Bettinger no biodinamiskā Leclerc Briant šampanieša nama un vēl daudzi citi.

Tiksimies lielākajā vīna dzīvesstāsta pasākumā – “Vīnoga Grand Fest 2024” jau pavisam drīz! Vīnoga komanda Līdz 31.12.2023 iespējams iegādāties biļetes par īpašu cenu! Ja vīns, tad Vīnoga!

Ja vīns, tad Vīnoga!
Grand Fest 2024